Kontakt oss

Butikk – Interiørkonsulenter – Lager     Tlf: 51 95 12 30

Kenneth Larsen
Butikksjef
994 82 156

kenneth.larsen@tlund.no

Olaug H. Solomons
Interiørkonsulent og ass. butikksjef.
406 33 360
olaug@tlund.no

Hege Rognlie
Interiørkons. og salgskons.
51 95 12 30
butikk@tlund.no

Sabrina Oftedal
Interiørkons. og salgskons.
51 95 12 30
butikk@tlund.no

Eldbjørg Stokka
Salgskonsulent
51 95 12 30
butikk@tlund.no

Eli Anne Karlsen
Interiørkons. og salgskons.
51 95 12 30

butikk@tlund.no

Endre Skramstad
Salgskonsulent
51 95 12 30
986 11 298
butikk@tlund.no

Eddy Gjennestad
Lager/logistikk sjef
934 65 253
eddy@tlund.no

Ole Jørgensen
Lagermedarbeider
934 65 245
lager@tlund.no

Serviceavdeling

Håndverkbutikk

Thomas Svendsen
Serviceleder
977 15 180
thomas@tlund.no

Arne Ronæs
Avdelingsleder i Proffbutikken
412 34 140
arne@proff-butikk.no

Administrasjon

Administrasjon – Resepsjon: 51 95 12 00

Per Hatlem
Styreleder
918 11 866
per.hatlem@tlund.no

Geir Myhre
Daglig leder
51 95 12 14
901 86 135
geir@tlund.no

Thorstein Lund
Eier/faglig leder
51 95 12 02
928 90 414
thorstein@tlund.no

Kjerstin Gundersen
Økonomileder
51 95 12 10
924 38 726
kjerstin@tlund.no

Kjetil Steinskog
Prosjekt/driftssjef alle fag
982 10 128
kjetil@tlund.no

Hege Sivertsen

Prosjekt økonom/Controller
51 95 12 23
935 65 233

hege.sivertsen@tlund.no

Janne Ellingsen

Regnskap/fakturering
51 95 12 07

janne@tlund.no

Bjørg Elin Torgersen

Adm. sekretær/ Lønn
51 95 12 05
905 30 839

bjorg.elin@tlund.no

Lillian Lund

Adm. medarbeider
51 95 12 04
934 65 258

lillian@tlund.no

Elin Ommundsen

Regnskapmedar./Resepsjon

51 95 12 00
930 55 925

elin@tlund.no

Monica Thorsen
Kundeveileder Prosjekt
938 47 271
monica@tlund.no

Grete Herigstad
Kundeveileder Prosjekt
51 95 12 18
934 65 250
greteh@tlund.no

Mathilde Oord
MOFix Design
Webmaster
922 03 376
post@mofixdesign.no

Gulv avdeling

Thor Lund
Avdelingsleder gulv
51 95 12 03
934 65 255
thor@tlund.no

Alf Jostein Lea
Prosjektleder gulv
934 65 256
alf.jostein@tlund.no

Dag Oaland
Kalkulatør
51 95 12 36
466 22 198
dag@tlund.no

Mur og flis avdeling

Erik Eide
Avdelingsleder mur og flis
51 95 12 25
909 14 205
erik@tlund.no

Roar Anda
Prosjektleder mur og flis
51 95 12 17
982 23 186
roar@tlund.no

Kristian Eide Fredriksen
Prosjektleder mur og flis
51 95 12 28
982 32 065
kristian@tlund.no

Maleravdeling

Petter Vaaland
Avdelingsleder maling
51 95 12 09
918 14 618
petter@tlund.no

Håvard Moen
Driftsjef maling
51 95 12 06
907 18 656
haavard@tlund.no

Cecilie Ramsland

Kalkulatør/Økonomi
932 00 283

cecilie@tlund.no