Kontakt oss

Klikk på ikonene under for å komme til ønsket avdeling.

Åpningstider:

08.00 – 19.00 Hverdager
10.00 – 16.00 Lørdag

Klikk på ønsket avdeling for å få mer kontaktinformasjon.

INTERIØRBUTIKK, Interiørkonsoluenter

Butikken / Interiørkonsulenter

Kenneth Larsen
Butikksjef
994 82 156
kenneth.larsen@tlund.no

Olaug H. Solomons
Interiørkonsulent og ass. butikksjef.
406 33 360
olaug@tlund.no

Hege Rognlie
Interiørkons. og salgskons.
51 95 12 30
butikk@tlund.no

Sabrina Oftedal
Interiørkons. og salgskons.
51 95 12 30
butikk@tlund.no

Eldbjørg Stokka
Salgskonsulent
51 95 12 30
butikk@tlund.no

Eli Anne Karlsen
Interiørkons. og salgskons.
51 95 12 30

butikk@tlund.no

Malin Orre Olsen
Interiørkons. og salgskons.
51 95 12 30

butikk@tlund.no

PRIVATKUNDER: Maling - Gulv - Mur og Flis

Privatkunder: Maling – Gulv – Mur og Flis

Håvard Moen
Driftsjef maling
907 18 656
haavard@tlund.no

Thomas Svendsen
Serviceleder gulv – privatkunder
977 15 180
thomas@tlund.no

Andreas Tysse
Servicesleder mur og flis – privatkunder
926 59 591
andreas@tlund.no

PROSJEKTER: Maling - Gulv - Mur og Flis

Prosjektavdeling: For bedrifter innenfor Maling – Gulv – Mur og flis

Kjetil Steinskog
Prosjekt/driftssjef alle fag
982 10 128
kjetil@tlund.no

Petter Vaaland
Avdelingsleder maling
918 14 618
petter@tlund.no

Håvard Moen
Driftsjef maling
907 18 656
haavard@tlund.no

Cecilie Ramsland

Kalkulatør/Økonomi
932 00 283
cecilie@tlund.no

Thor Lund
Avdelingsleder gulv
934 65 255
thor@tlund.no

Dag Oaland
Kalkulatør

466 22 198
dag@tlund.no

Erik Eide
Avdelingsleder mur og flis
909 14 205
erik@tlund.no

Kristian Eide Fredriksen
Prosjektleder mur og flis

982 32 065
kristian@tlund.no

Monica Thorsen
Prosjektleder/Kundeveileder 
938 47 271
monica@tlund.no

Grete Herigstad
Kundeveileder Prosjekt
934 65 250
greteh@tlund.no

ADMINISTRASJON, Regnskap og Lager

Administrasjon, regnskap og lager – Resepsjon: 51 95 12 00

Per Hatlem
Styreleder
918 11 866
per.hatlem@tlund.no

Geir Myhre
Daglig leder
51 95 12 14
901 86 135
geir@tlund.no

Thorstein Lund
Eier/faglig leder

51 95 12 02
928 90 414

thorstein@tlund.no

Kjerstin Gundersen
Økonomileder
51 95 12 10
924 38 726
kjerstin@tlund.no

Hege Sivertsen
Prosjekt økonom/Controller
935 65 233
hege.sivertsen@tlund.no

Janne Ellingsen
Regnskap/fakturering
51 95 12 07
janne@tlund.no

Bjørg Elin Torgersen
Adm. sekretær/ Lønn
51 95 12 05
905 30 839
bjorg.elin@tlund.no

Lillian Lund
Adm. medarbeider
51 95 12 04
934 65 258
lillian@tlund.no

Elin Ommundsen
Regnskapmedar./Resepsjon
51 95 12 00
930 55 925
elin@tlund.no

Alf Jostein Lea
Lagermedarbeider
934 65 256
alf.jostein@tlund.no

PROFFBUTIKK: Håndverkere og Bedrifter

Proffbutikk for håndverkere og bedrifter

Eddy Gjennestad
Gulv ansvarlig proffbutikk
934 65 253
eddy@tlund.no

Arne Ronæs
Maling ansvarlig proffbutikk
412 34 140
arne@proff-butikk.no

Roar Anda
Mur og flis ansvarlig proffbutikk
982 23 186
roar@tlund.no

NETTBUTIKK, Netthandel og Support

Nettbutikk

Sabrina Oftedal
Nettbutikk og nettside

Support

51 95 12 30
nettbutikk@tlund.no

Butikken / Interiørkonsulenter

Kenneth Larsen
Butikksjef
994 82 156

kenneth.larsen@tlund.no

Olaug H. Solomons
Interiørkonsulent og ass. butikksjef.
406 33 360
olaug@tlund.no

Hege Rognlie
Interiørkons. og salgskons.
51 95 12 30
butikk@tlund.no

Sabrina Oftedal
Interiørkons. og salgskons.
51 95 12 30
butikk@tlund.no

Eldbjørg Stokka
Salgskonsulent
51 95 12 30
butikk@tlund.no

Eli Anne Karlsen
Interiørkons. og salgskons.
51 95 12 30

butikk@tlund.no

Malin Orre Olsen
Interiørkons. og salgskons.
51 95 12 30

butikk@tlund.no

Privatkunder

Maling

Håvard Moen
Driftsjef maling
907 18 656
haavard@tlund.no

Gulv

Thomas Svendsen
Serviceleder gulv – privatkunder
977 15 180
thomas@tlund.no

Mur og flis

Andreas Tysse 
Servicesleder mur og flis – privatkunder
926 59 591
andreas@tlund.no

Prosjektavdeling: For bedrifter innenfor Maling – Gulv – Mur og flis

Kjetil Steinskog
Prosjekt/driftssjef alle fag
982 10 128
kjetil@tlund.no

Petter Vaaland
Avdelingsleder maling
918 14 618
petter@tlund.no

Håvard Moen
Driftsjef maling
907 18 656
haavard@tlund.no

Cecilie Ramsland

Kalkulatør/Økonomi maling
932 00 283

cecilie@tlund.no

Thor Lund
Avdelingsleder gulv
934 65 255
thor@tlund.no

Dag Oaland
Kalkulatør gulv

466 22 198
dag@tlund.no

Erik Eide
Avdelingsleder mur og flis
909 14 205
erik@tlund.no

Kristian Eide Fredriksen
Prosjektleder mur og flis

982 32 065
kristian@tlund.no

Monica Thorsen
Prosjektleder/Kundeveileder 
938 47 271
monica@tlund.no

Grete Herigstad
Kundeveileder Prosjekt
934 65 250
greteh@tlund.no

Administrasjon, regnskap og lager

Resepsjon: 51 95 12 00

Per Hatlem
Styreleder
918 11 866
per.hatlem@tlund.no

Geir Myhre
Daglig leder
51 95 12 14
901 86 135
geir@tlund.no

Thorstein Lund
Eier/faglig leder
51 95 12 02
928 90 414
thorstein@tlund.no

Kjerstin Gundersen
Økonomileder
51 95 12 10
924 38 726
kjerstin@tlund.no

Hege Sivertsen

Prosjekt økonom/Controller
935 65 233

hege.sivertsen@tlund.no

Janne Ellingsen

Regnskap/fakturering
51 95 12 07

janne@tlund.no

Bjørg Elin Torgersen

Adm. sekretær/ Lønn
51 95 12 05
905 30 839

bjorg.elin@tlund.no

Lillian Lund

Adm. medarbeider
51 95 12 04
934 65 258

lillian@tlund.no

Elin Ommundsen

Regnskapmedar./Resepsjon

51 95 12 00
930 55 925

elin@tlund.no

Alf Jostein Lea
Lagermedarbeider
934 65 256
alf.jostein@tlund.no

Proffbutikk for håndverkere og bedrifter

Eddy Gjennestad
Gulv ansvarlig proffbutikk
934 65 253
eddy@tlund.no

Arne Ronæs
Maling ansvarlig proffbutikk
412 34 140
arne@proff-butikk.no

Roar Anda
Mur og flis ansvarlig proffbutikk
982 23 186
roar@tlund.no

Nettbutikk

Sabrina Oftedal
Nettbutikk og nettside

Support
51 95 12 30
nettbutikk@tlund.no